Одеська національна академія харчових технологій

Фізичне виховання, спортивно-масова робота, масовий спорт в Одеському технічному коледжі ОНАХТ базується на Законах України і здійснюється на підставі вимог державного стандарту, галузевих стандартів та стандартів вищої освіти вищих навчальних закладів, затверджених законодавством.

Комісія фізичного виховання ОТК ОНАХТ – це учбово – методична структура, яка направлена на залучення студентів до занять з фізичної культури та спорту.

Одним із найважливіших елементів роботи комісії фізичного виховання є розвиток фізичних і морально-етичних якостей, формування гідних та яскравих особливостей, виховання у студентів цілеспрямованості, впевненості, волі, зміцнення здоров’я.

Фізичне виховання у ОТК ОНАХТ забезпечує різноманітну фізичну та спортивну підготовку студентів, підвищує рівень функціональних можливостей, формує свідомі відношення до рухової активності. Академічні заняття з фізичного виховання проводяться на протязі чотирьох років навчання. Для студентів, які за станом здоров’я не можуть залучитися до загальних занять, на комісії створено спеціальні медичні групи.

В ОТК ОНАХТ працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільний теніс, шахи, шашки, футбол, черлідінг, легка атлетика, до яких зараховуються студенти всіх курсів з урахуванням їх фізичних здібностей і вподобань.

За планом комісії фізичного виховання проводиться Спартакіада ОТК з 7 видів спорту, кубках з футболу та фудзалу, кубок з стрідболу, воєнно-спортивне свято «Козацькі забави» серед І курсів, спортивний конкурс з черлідінгу.

На даний час у складі циклової комісії працює 5 кваліфікованих викладачів і лаборант. Вони професійно об’єднують учбову роботу зі спортивно-масовою. Викладачі комісії проводять значну роботу з відділеннями ОТК ОНАХТ що спрямована на пропаганду здорового способу життя та на підвищення своїх спортивних досягнень. Найкращим показником роботи циклової комісії є зріст спортивної майстерності студентів, участь студентів у змаганнях різного рівня, міцне здоров’я і здоровий спосіб життя.

Студенти-спортсмени ОТК беруть участь в Обласній Спартакіаді ВНЗ І-ІІ р.а. з 12 видів спорту, у обласній Олімпіаді серед ВНЗ. Збірні команди ОТК з різних видів спорту у комплексному заліку завойовували золоті, срібні та бронзові медалі.

У спортивному житті коледжу приймають активну участь і наші викладачі, які щорічно беруть участь у Спартакіаді викладачів коледжу.