Зустріч студентів з представником ОНТУ
25 квітня 2023
21 квітня в онлайн-режимі для здобувачів випускних груп відділення комп’ютерних систем була проведена зустріч з представником Одеського національного технологічного університету Денисом ПОПКОВИМ, начальником відділу профорієнтації Центру маркетингу, реклами та профорієнтаційної діяльності ОНТУ. Метою зустрічі було надання актуальної інформації про особливості вступу до ОНТУ в 2023 році, перспективні напрямки та спеціальності, за якими наші випускники можуть продовжити навчання.
![](/uploads/1682439490.jpg)
![](/uploads/1682439493.jpg)
![](/uploads/1682439496.jpg)
![](/uploads/1682439498.jpg)