Ми незламні, ми сильні, бо ми єдині!
11 лютого 2024
Всі разом, кожного року ми тебе прикрашали, любий наш Коледж. Робили ремонти, стенди, саджали квіти і раділи, який ти гарний. Сьогодні зі сльозами на очах прибирали решту скла з вибитих вікон, вимітали сміття, відривали пошкодження. Як дружньо працювали викладачі, студенти, батькі. Дякуємо всім хто підставив плече!!!
Роботи ще дуже багато, бо великі пошкодження… Але є віра і надія - ми ТЕБЕ зробимо ще краще!
Відбудуємо коледж разом!
![](/uploads/1707678075.jpg)
![](/uploads/1707678077.jpg)
![](/uploads/1707678080.jpg)