Урочисте посвячення першокурсників в студенти
31 серпня 2023
31 серпня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі "Одеський технічний фаховий коледж Одеського національного технологічного університету" відбулося урочисте посвячення першокурсників в студенти. Бажаємо нашим першокурсникам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів у великому дружньому колективі ОТФК ОНТУ та гідно прославляти рідний коледж!
![](/uploads/1693545994.jpg)
![](/uploads/1693545997.jpg)
![](/uploads/1693545999.jpg)
![](/uploads/1693546002.jpg)
![](/uploads/1693546004.jpg)
![](/uploads/1693546007.jpg)
![](/uploads/1693546009.jpg)