Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Підсумкова атестація здобувачів освіти ФМБ за спеціальністю 051

01 липня 2023

ВІТАЄМО ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З ОТРИМАННЯМ КВАЛІФІКАЦІЇ

«ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР З ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ»!


27 червня 2023 року відбулась Підсумкова атестація здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 051 «Фінанси, банківська справа та страхування».

До складу екзаменаційної комісії увійшли: Голова комісії - Баранюк Христина Олександрівна – д.ф., доцент кафедри обліку і аудиту, декана кафедри економіки, бізнесу і контролю ОНТУ; Члени комісії: Копайгородська Тетяна Григорівна – заступник директора коледжу з ВР; Касапова Інна Сергіївна – голова циклової комісії викладачів економічних дисциплін, Кухарук Аліна Анатоліївна - викладач економічних дисциплін, секретар комісії.

Кваліфікаційний іспит був проведений в дистанційному режимі за допомогою платформи відеоконференцій Zoom та Національної освітньої платформи «Всеосвіта».

Організація та проведення державної атестації пройшли на високому рівні, що зумовило гарні результати здобувачів освіти у складані іспиту.

Всі 12 здобувачів освіти успішно склали екзамен (одна здобувачка освіти підтвердила дипломи з відзнакою), що свідчить про професіоналізм у викладанні педагогічними працівниками навчальних дисциплін.

Викладачі комісії економічних дисциплін вітають випускників з успішною здачею Комплексного кваліфікаційного іспиту та бажають наполегливо працювати, впевнено прагнути, ніколи не сумніватися в собі та дорожити своєю мрією. Нехай ваш подальший шлях буде доброю і щасливою дорогою до успіху, великих можливостей, успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття. Хай ваші здобутки стануть стартовим майданчиком для вступу до бакалаврату, успішної кар'єри, щасливого життя!