Екскурсія на кафедру кріогенної техніки ОНТУ
01 травня 2023
28.04.2023 року. Відбулась ще одна зустріч з безмежним світом штучного Холоду відбулася для студентів відділення енергетичних систем ВСП ОТФК ОНТУ. За це велика подяка співробітникам кафедри кріогенної техніки Одеського національного технологічного університету. Особливо ст.наук.сп. Чигрину Артему Олександровичу і к.т.н. Грудка Богдану Геннадійовичу
![](/uploads/1682944040.jpg)
![](/uploads/1682944042.jpg)
![](/uploads/1682944044.jpg)
![](/uploads/1682944047.jpg)