21 березня - Всесвітній день поезії
12 березня 2024
В кожному вірші криється частка душі поета, яка об'єднується з душею читача, створюючи неповторну гармонію і спокій. Поезія розкриває найтонші відтінки почуттів і думок, як музика, що лунає з наших сердець і душ.
Сьогодні студентами 1 курсу групи 1РП-10 був проведений захід, присвячений Всесвітньому дню поезії. Вони показали один із способів відзначення цього прекрасного свята.
Організатор заходу: вчитель зарубіжної літератури Гаджієва Мехрібан Чингізівна.
До конференції приєдналася: завідувачка бібліотеки Білозуб Олена Іванівна.
Вела захід: студентка Юзік Вероніка.
Брали участь: Михайленко Аліна, Соколовська Анастасія, Ахмед Мастоу, Кулібаба Ілля.
![](/uploads/1710287322.jpg)
![](/uploads/1710287325.jpg)
![](/uploads/1710287327.jpg)
![](/uploads/1710287330.jpg)
![](/uploads/1710287333.jpg)
![](/uploads/1710287336.jpg)
![](/uploads/1710287339.jpg)
![](/uploads/1710287342.jpg)
![](/uploads/1710287345.jpg)
![](/uploads/1710287347.jpg)
![](/uploads/1710287349.jpg)
![](/uploads/1710287351.jpg)
![](/uploads/1710287353.jpg)
![](/uploads/1710287356.jpg)