Найбільший в Україні видавничий дім, що спеціалізується на інформаційних та комунікаційних технологіях, розвиває Інтернет-проекти, бере активну участь у житті ринку.

www.softpress.com.ua

Видавничий дім. Видає журнали "Компьютерное обозрение", " Домашний ПК", "What Hi-Fi? Звук и видео", "dFOTO", "PrintWeek", "Mobility", " Gameplay", "Autocar", а також розвиває Інтернет-проекти.

itcpublishing.com

Щотижнева газета для корпоративних користувачів і нформаційних технологій. Видається російською мовою видавництвом «СК Україна» із травня 2005.

www.pcweek.ua

Журнал Future — ежеквартальное издание о цифровой экономике и финтехе в Украине и мире. Также выпускает ежемесячные финтех-дайджесты. Издается з 2008 года

maybutnemagazine.wordpress.com

"Мережі та бізнес" — професійний журнал про мережі та телелекомунікації: технології, огляди, нові продукти, тестування, реалізовані проекти. Публікує щорічні дослідження українського ринку телекомунікацій.

sib.com.ua

"Розповідає про світові новини в компаніях, про нові пристрої, запуски сервісів і стартапів. Публікує репортажі зі світових і регіональних заходів, виставок, форумів..

hi-tech.ua

Список посилань на статті, підручники та журнали

link