Неминуча палевна альтернатива.

Ознайомитись

Науково-інженерне об'єднання "Холод"..

www.nio-holod.com.ua

Основний інформаційно-рекламний журнал про виробництво та використання холоду в усіх галузях промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництві, медицині, наукових дослідженнях і в побуті. Видається з лютого 1996 року.

Ознайомитись

Вентиляція, опалення й освітлення виробничих приміщень

Ознайомитись

Науково-технічний журнал "Холодильна техніка та технологія" Заснований у 1964 році.

Ознайомитись

Компанія «Планета Клімату» - одна з найдосвідченіших компаній в Україні на ринку кондиціонування, вентиляції та опалення. Компанія спеціалізується виключно в області кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Вузька спеціалізація – це запорука професіоналізму.

Ознайомитись

Громадська спілка "Холодильна асоціація України" — не прибуткова громадська організація, заснована з метою обєднання зусиль як науково-навчальної, так і промислово-виробничої частин індустрії холоду в Україні

Ознайомитись

Фахове видання науково-прикладного журналу «Відновлювана енергетика» Національної академії наук України, відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, засноване в 2004 році Інститутом відновлюваної енергетики.

Ознайомитись

The ozone layer is a protective film around the Earth. It absorbs the sun’s harmful ultraviolet (UV) radiation and protects us from its harmful effects. But, did you ever wonder who looks after the ozone layer? Well, countries, organizations and administrations like the Ozone Secretariat protect the ozone layer.

Ознайомитись