Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Вітаємо з Днем Знань!

02 вересня 2021

1 вересня 2021 року відбулась урочиста лінійка всього колективу здобувачів освіти та педпрацівників присвячена Дню Знань та початку нового навчального року.

На початку урочистого заходу виконувався Державний Гімн України та винос прапорів коледжу та м. Одеси.

З привітанням виступила директорка коледжу Лілія Іванова.

Театральний колектив підготував привітання з 30-річчям незалежності України, Днем Знань та початком нового навчального року.

Заст. директорки з виховної роботи Світлана Торба оголосила наказ «Про підсумки навчально-виховної та методичної роботи у 2020/2021 н.р.», оголосила переможців конкурсів та кращу навчальну групу, відділення, циклову комісію, кабінет та лабораторію коледжу.

У наказі визначені викладачі, співробітники та здобувачі освіти, які занесені до книги «Трудової слави», книги «Студентського Олімпу» та Доску Пошани коледжу.

Заст. директорки з навчальної роботи Валентина Уманська оголосила переможців олімпіад та конкурсів, а директорка коледжу Лілія Іванова вручила здобувачам освіти-переможцям Почесні грамоти та Дипломи, а також вручила подяки та грамоти від Ради директорів ЗФПО Одеської області.

Після закінчення заходу всі навчальні групи разом з класними керівниками провели перший урок за темою «Втілення мрії про незалежність».