Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Студентська конференція: День перемоги – в наших серцях!

08 червня 2021

У квітні 2021 року циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін ВСП «ОТФК ОНАХТ» провела Першу науково-практичну студентську конференцію «День перемоги – в наших серцях!». Викладачи Мирошниченко В.О., Спірженко Р.І., Чеботар Н.Е, Рощіна-Боговик Ю.О. взяли активну участь у підготовці студентів до цієї важливої конференції

Як підкреслив голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Мирошниченко В.О., в ході конференції, головною темою якої стала боротьба народу з фашистськими загарбниками, виступили 7 студентів коледжу: Лілія Барина ( «Одеса під час війни і її герої»), Андрій Зінченко ( «Немає сім'ї, де не пам'ятний свій герой »), Ганна Гудзь (« Моя сім'я в роки війни »), Олександра Горбачова (« Мої прадіди у війні »), Богдан Ступницький (« А.І. Маринеско –особистий ворог Гітлера »), Богдан Донський (« Діти теж воювали »), Анна Дюкарева (« Перший прапор Перемоги »).

Незважаючи на те, що кожен рік віддаляє цю велику подію, сьогоднішні студенти ставляться до неї з великою повагою. Доповіді, підготовлені студентами, яскраве тому підтвердження. Вони збирали матеріал скрупульозно, буквально по крихтах. Почесним гостем конференції стала Черняк Г. А., професор кафедри Соціології, філософії та права ОНАХТ. Підводячи підсумки конференції вона висловила упевненість в тому, що і в подальшому молоде покоління будуте вдячне ветеранам за мужність, проявлену в боротьбі з фашистськими окупантами.