Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Профорієнтацйна робота в Одеському технічному фаховому коледжі ОНАХТ

28 грудня 2020

Профорієнтаційна робота в Одеському технічному фаховому коледжі ОНАХТ - це комплексна, систематична робота колективу коледжу, всіх структурних підрозділів. Метою профорієнтаційної роботи є здійснення професійного інформування населення про напрями підготовки, за якими в коледжі ведеться підготовка майбутніх фахівців; ознайомлення випускників шкіл та професійних закладів освіти з Правилами прийому до коледжу на 2021 рік.

Незважаючи на існуючі труднощі та карантинні обмеження, представники циклових випускових комісій та зав.відділеннями активно здійснювали профорієнтаційну роботу – як в режимі online, так і у звичному форматі. Школярів знайомили з особливостями організації освітнього процесу в коледжі, зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів та бакалаврів. Цікавим було спілкування зі школярами про навчання, предмети, дисципліни, що викладаються в коледжі; студентське життя та плани юнаків і дівчат на майбутнє. Також старшокласники мали можливість переглянути профорієнтаційні відео та презентації.

Проведення таких заходів планується і у наступному семестрі.

Представники інформаційно-аналітичного і профорієнтаційного центру ОТФК ОНАХТ дякують усім за допомогу у проведенні профорієнтаційної роботи та долучаються до новорічних привітань колективу коледжу. Бажаємо усім міцного здоров’я, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій.

Профорієнтаційна презентація.