Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Підвищення кваліфікації викладачів КТ та ПІ

21 вересня 2020

З 12 по 25 серпня 2020 року викладачі комісії КТ та ПІ Краснієнко Наталя Володимирівна, Суліма Юліан Юрійович, Сологуб Костянтин Валерійович та Суліма Юлія Євгеніївна успішно завершили навчання в Академії цифрового розвитку за курсом "Розгортання та використання середовища G Suite в діяльності освітньої установи", який організований і реалізується в рамках партнерства компанії Google з Міністерством освіти і науки України для комплексного впровадження дистанційного навчання в освітніх установах в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19.

G Suite for Education – це пакет хмарного програмного забезпечення та цифрових інструментів для спільної роботи від компанії Google, який дає змогу організовувати дистанційне навчання. Освітні заклади можуть отримати G Suite безкоштовно за умови виконання певних умов. Робоча група викладачів комісії КТ та ПІ за підтримки адміністрації коледжу отримала безкоштовний домен для розгортання цього середовища та дозвіл на його безкоштовне використання.

За перші дні вересня більше 100 студентів отримали корпоративні аккаунти в системі G Suite, а до кінця навчального року адміністрація коледжу планує зареєструвати в системі всіх викладачів і студентів та поступово перейти на якісно новий рівень дистанційної роботи.