Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Підсумки професійної діяльності здобувачів освіти спеціальності 182

27 грудня 2020

В листопаді та грудні 2020 року, напередодні останнього семестру перед виконанням дипломного проєкту, здобувачі освіти 4 курсу спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» освітніх програм «Моделювання та конструювання промислових виробів» і «Виготовлення виробів із шкіри» проходили КОНСТРУКТОРСЬКУ ПРАКТИКУ.

Головна її мета - розвиток у здобувачів освіти навичок в творчій роботі і вміння вирішувати конкретні художньо-конструкторські завдання при створення нових моделей індустрії моди. Впродовж 5 тижнів кожен з практикантів навчався самостійно розробляти та виготовляти експериментальний зразок моделі одягу або взуття, що відповідають напрямку моди сьогодення.

І, як результат цієї практики – здобувачами освіти груп 4ВВ-19 та 4МК-17 під керівництвом завідуючої виробничими майстернями Кузіної Наталії Володимирівни, майстрами виробничого навчання Жолкевської Тетяни Іванівни і Музики Єлизавети Петрівни, а також при підтримці викладачів-конструкторів циклової комісії спецдисциплін легкої промисловості Лапчак Світлани Мирославівни, Лановенко Яни Сергіївни та Касаджик Вікторії Василівни були виготовлені 2 колекції – колекція одягу та колекція взуття.

24 грудня 2020 року був проведений іспит за підсумками конструкторської практики. Комісія, що приймала іспит, визнала роботу здобувачів освіти випускних груп та їх керівників практики відмінною. Набуті знання та вміння, які показали майбутні конструктори галузі легкої промисловості, відповідають всім професійним компетентностям на вищому рівні.

Ми пишаємось нашими здобувачами освіти та їх керівниками!

Бажаємо всім успіхів і натхнення у творчої та практичної діяльності!