Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Нагородження премією Творча молодь одещини – 2020

26 грудня 2020

Одеська громадська організація LIGHT щорічно проводить нагородження Премією «Творча Молодь Одещини» всіх молодих та амбітних творчих людей з метою надати новий поштовх їх талантам в роботі над собою та популяризувати культурне і творче життя серед молоді Одеського регіону.

В цьому році за результатами відбору серед всіх учасників у фінал пройшли «Студія майстерень Fors-Furor», яка працює зі студентами спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» в Одеському технічному фаховому коледжі ОНАХТ та завідуюча виробничими майстернями легкої промисловості Кузіна Наталя Володимирівна, як дизайнер взуття.

4 грудня 2020 року були підведені підсумки роботи учасників і оприлюднена інформація від організатора Премії «Творча Молодь Одещини» ГО LIGHT, що «Студія майстерень Fors-Furor» стала Дипломантом в номінації «Організація року – 2020», а Кузіна Наталя Володимирівна – Переможцем в номінації «Дизайнер року – 2020».

Вітаємо завідуючу виробничими майстернями Кузіну Н.В. з і керівників Студій майстерень Fors-Furor – викладачів Кузнецову П.В. Лапчак С.М., Касаджик В.В., Лановенко Я.С. з високим визнанням їх творчої діяльності та бажаємо успіхів у наступному році!

Висловлюємо подяку Одеській громадській організації LIGHT та її Голові Івану Меєрову – організаторам Премії «Творча Молодь Одещини» за надання можливості молоді бути почутими та визнаними! Це дуже надихає на рух вперед!