Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Молодість і досвід

01 жовтня 2020

28 вересня відбулась зустріч студентів енергетичного відділення ОТФК ОНАХТ та директора ТОВ «УКРАЙС-КОМПАНІ», провідного спеціаліста в галузі холодильної техніки Козачинського Сергія Вікторовича.

ТОВ " УКРАЙС-КОМПАНІ" - постачальник і виробник широкого діапазону технологічного і холодильного устаткування. Головне завдання компанії – розробка індивідуального проекту з урахуванням особливостей бізнесу і вимог кожного клієнта, використовуючи усі сучасні технології та устаткування. Основні галузі на які орієнтована діяльність фірми – харчова та переробна промисловості, торгівля.

Тем, для бесіди виявилось чимало:

Сергій Вікторович провів порівняльний аналіз систем кондиціювання різних фірм представлених на ринку України. Розповів про важливість центральних кондиціонерів для промислових об'єктів та громадського будівництва.

Також багато уваги було приділено вимогам та системі заохочення працівників з боку такого авторитетного роботодавця. Сергій Вікторович підкреслив, що системи кондиціювання і вентиляції повітря - складні інженерні системи, і для їх опанування треба прикладати багато зусиль в процесі навчання.

Зацікавили студентів і приклади з багаторічної практичної діяльності Козачинського Сергія Вікторовича.